قوانین بریم

قوانین بریم

کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت اطلاع از حقوق و تعهدات قانونی خود و همچنین اطلاع از نحوه استفاده بهینه از خدمات بریم، به دقت ملاحظه فرمایید.

تاریخ آخرین به روز رسانی: 5 مرداد 1401
 1. کلیه اصول و رویه‌های بریم بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و همچنین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد.
 2. کاربر با ثبت نام در بریم می‌پذیرد که قوانین و مقررات سایت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند.
 3. کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سایت بریم وارد کند. هرگاه کشف گردد که هر یک از اطلاعات درخواستی به غلط ثبت گردیده، شرکت بریم می‌تواند حساب کاربری مربوطه را مسدود کرده و از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری کند.
 4. مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کابری در سایت انجام می شود به عهده فرد سازنده و حساب و مالک آن می باشد.
 5. مسئولیت فراموشی نام کاربری و رمز عبور، فقدان آن و یا افشا شدن آنها بر عهده کاربر بوده و کاربر باید در اسرع وقت این موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمان این اطلاع رسانی همچنان تمام مسئولیت ها بر عهده کاربر می باشد.
 6. کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اخلاقی، شرعی و عرفی جمهوری اسلامی ایران در طی استفاده از خدمات بریم است. و همچنین می‌پذیرد که از خدمات سایت برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست را به اقامتگاه منتقل کند،نگهداری کند و یا استفاده نماید.
 7. وبسایت بریم صرفا یک نرم افزار واسطه بین میزبان اقامتگاه و میهمان می باشد و خود وبسایت به هیچ عنوان مالک یا نماینده اقامتگاه نیست. همچنین بریم به شکل کلی نقشی در آماده سازی و مدیریت اقامتگاه ها ندارد. همچنین تاکید می شود که سایت تنها یک واسطه بین میهمانی که در خواست رزرو داده با میزبانی که این درخواست را پذیرفته است می باشد.
 8. تمام خدمات سایت بریم به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته و بدون تعطیلی می باشد. اما خدمات غیر سیستمی نظیر پاسخگویی تلفنی به مشکلات، سوالات و شکایت در روز های کاری و ساعات اداری انجام می شود.
 9. در صورت بروز هر گونه مشکل در تایید رزرو درخواست شده، مانند اشغال بودن اقامتگاه یا رد درخواست توسط میزبان، مبلغ شارژ شده در کیف پول کاربر بصورت اتومات آزاد می گردد، در اینحالت میهمان می تواند درخواستی برای عودت مبلغ پیش پرداخت شده ثبت نماید تا وجه درخواستی حداکثر طی 24 ساعت کاری به حساب معرفی شده توسط مشتری واریز گردد، یا اینکه می تواند مبلغ شارژ شده در کیف پول خود را برای رزرو اقامتگاهی دیگر حفظ نماید.
 10. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت اجاره بها موجود در سایت، بریم حق بلا اثر نمودن درخواست و رزرو انجام شده توسط مشتری را محفوظ می داند. همچنین سایت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت بریم می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 11. کاربر میزبان متعهد است که اقامتگاه را به شکل توصیف شده در سایت پس از قطعی شدن رزرو به میهمان نحویل نماید و در غیر این صورت مسئول جبران خسارات وارده به میهمان می باشد.
 12. کاربر میهمان ملزم به رعایت قوانین اقامتگاه که در صفحه هر اقامتگاه آمده است می باشد و در غیر این صورت میزبان مجاز به لغو رزرو می باشد و تمامی خسارات بر عهده میهمان می باشد.
 13. مسئولیت به همراه داشتن و ارائه مدارک شناسایی کاربر میهمان و همچنین مدارک محرمیت زوجین میهمان در بدو ورود به اقامتگاه با کاربر میهمان است، در صورت بروز هرگونه مشکل در این ارتباط میزبان حق دارد رزرو را لغو نموده و مطابق مقررات لغو رزرو با کاربر میهمان رفتار نماید.
 14. در صورتی که پس از نهایی شدن رزرو میزبان برای تحویل اقامتگاه حاضر نشود بریم تمامی وجه پرداختی را به حساب میزبان باز می گرداند و همچنین حق جریمه نقدی برای میزبان و یا طرح شکایت علیه وی را برای خود و میهمان خواهد داشت.
 15. در صورتی که در روز شروع رزرو میهمان برای تحویل اقامتگاه مراجعه نکند اقامتگاه همچنان تحت رزرو میهمان می ماند و مبلغ اجاره بها محاسبه می گردد و در صورت اعلام لغو رزرو طبق سیاست اعلامی از سمت میزبان برخورد می گردد.
 16. میهمان می پذیرد اقامتگاه را پس از انتهای دوره رزرو به شکل کامل تخلیه نماید و در صورتی که به شکل غیر قانونی اقامتگاه را تحویل میزبان ندهد میزبان برای هر یک روز مجاز به محاسبه 2 روز اجاره بها می باشد و حق دارد از روش های قانونی برای تخلیه اقامتگاه استفاده کند که تمام هزینه های این موضوع بر عهده میهمان می باشد.
 17. کاربر میزبان باید حتما مالک قانونی اقامتگاه باشد و یا از مالک قانونی ملک اجازه قانونی برای میزبانی را داشته باشد. مسئولیت هر گونه خطا و خلاف در این باره بر عهده کاربر میزبان می باشد.
 18. هر فرد بالای 5 سال یک میهمان محاسبه می شود.